Korzyści

Weź kurs na rozwój!

Zbuduj własną korporację taksówkarską.

Taxi123 to narzędzie przygotowane specjalnie dla Ciebie. Wykorzystując możliwości systemu Taxi123 stworzysz własną, niezależną firmę.
Nie musisz podpisywać umowy. Nie musisz ponosić kosztów stworzenia infrastruktury technicznej (serwery i inne urządzenia).
System Taxi123 pozwoli Ci zbudować Twoją własną, niezależną firmę, którą sam będziesz zarządzał i rozwijał w wybranym przez siebie kierunku. Obsługa systemu jest prosta i intuicyjna. Możesz zarządzać pracą swojej firmy z poziomu telefonu komórkowego, bez konieczności zatrudniania operatorów. Taxi123, to proste i wygodne narzędzie, pozwalające na szybki start Twojej własnej korporacji i jej dynamiczny rozwój.

Co powinienem posiadać, żeby móc skorzystać z systemu Taxi123?
Wystarczy telefon komórkowy (smartfon) z systemem Android. Nie musisz posiadać infrastruktury technicznej (serwera i innych urządzeń).
Ile kosztuje telefon z systemem Android?
Najłatwiej sprawdzić aktualne ceny na allegro.pl . Jeśli chcesz sprawdzić ceny telefonów kliknij -> TUTAJ.
W jaki sposób mogę wypróbować system?
Przejdź do zakładki Cennik i złóż zamówienie.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo.


System Taxi123 posiada zabezpieczenia, które gwarantują Ci bezpieczeństwo przesyłanych danych. Transmisja danych szyfrowana jest 512 bitowym kluczem, co daje Ci gwarancję poufności, nienaruszalności i niemożności modyfikacji transmitowanych danych. Szyfrowanie umożliwia zabezpieczenie transmisji przed podejrzeniem przez kogokolwiek poza adresatem.
Protokół minimalizacji ilości przesyłania danych spowoduje, że koszt transmisji danych nie przekroczy kilku złotych miesięcznie. Używając Taxi123 masz pewność, że wydatki związane z transmisją danych nie wpłyną (w znaczący sposób) na koszty prowadzenia Twojej własnej firmy.

Co daje szyfrowanie danych 512 bitowym kluczem?
Szyfrowanie danych polega na tym, że gwarantuje Ci bezpieczeństwo przesyłanych danych.
Jaki jest koszt transmisji danych, niezbędny do funkcjonowania systemu?
Dla korporacji do 50 aut (wg standardowej taryfy operatorów sieci komórkowych) koszt transmisji danych miesięcznie (dla jednego terminala) nie powinien przekroczyć kilku złotych.

Sam zarządzaj pracą własnej firmy.


System Taxi123, to narzędzie pozwalające na skuteczne i łatwe zarządzanie pracą własnej korporacji, a przez to zwiększenie efektywności pracy. Funkcjonalności, w które został wyposażony system pozwolą Ci na ekonomiczny podział zadań i ich przydzielanie do właściwych pracowników.
Stwórz własne strefy. Przypisz do nich swoich kierowców. Wpisuj zlecenia i wysyłaj je do kierowców lub do całej strefy. Kontroluj liczbę kierowców w strefach. Przekierowuj zlecenia. Te i wiele innych funkcjonalności pomogą Ci sprawnie zarządzać swoją korporacją oraz rozwijać ją w kierunku, który sam wybierzesz. Weź kurs na rozwój.

Co powinienem posiadać, żeby móc skorzystać z systemu Taxi123?
Wystarczy telefon komórkowy (smartfon) z systemem Android. Nie musisz posiadać infrastruktury technicznej (serwera i innych urządzeń).
Ile stref mogę założyć w systemie?
Sam decydujesz ile stref jest Ci potrzebnych. Możesz je wprowadzać do systemu, zgodnie z wybranym pakietem.
Czy mogę wpisać jedno zlecenie dla wszystkich kierowców czy tylko dla jednego?
Taxi123 umożliwia Ci wybór metody dystrybucji zleceń. Możesz wysyłać zlecenia do konkretnych kierowców. Możesz wysyłać zlecania do pierwszego kierowcy czekającego w kolejce w danej strefie, lub możesz wysłać zlecenie (na giełdę) do wszystkich kierowców i pierwszy z nich, który je zaakceptuje będzie mógł je zrealizować.
Czy kierowcy mogą sami zapisywać się do stref?
Tak. Mogą to zrobić sami.
Czy mogę zobaczyć który kierowca jest w jakiej strefie?
Tak. System pozwala Ci na kontrolowanie ilu kierowców zapisało się do jakiej strefy i którzy to są kierowcy.

Bądź skuteczny pracując w zespole.


System Taxi123 to narzędzie, które umożliwi Ci wygodne i skuteczne komunikowanie się z kierowcami. Możesz wysyłać zlecenia do wszystkich taksówkarzy, lub do pierwszego czekającego w kolejce na przyjęcie zlecenia. Możesz obsługiwać kolejkę w ramach danej strefy. Masz wiedzę, który kierowca jest w trakcie kursu a który czeka na zlecenie.

Możesz liczyć na pomoc.

Zawsze, jeśli tylko się do nas zgłosisz, otrzymasz pomoc. Możesz dzwonić na numer tel 788 788 123 [poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00] lub wysyłać zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres kontakt@taxi123.pl

Korzystaj z bezpłatnych zleceń.


Dzięki Taxi123 będziesz mógł bezpłatnie otrzymywać zlecenia klientów największej w Polsce aplikacji na smartfony Taxity, która jest narzędziem ułatwiającym zamawianie taksówek i działa w na terenie całego kraju. Z Taxity korzysta aktualnie około 40.000 zadowolonych klientów, w ponad 200 polskich miastach. Baza ta stale się powiększa, dzięki zaangażowaniu użytkowników aplikacji, którzy codziennie dodają do aplikacji nowe firmy i aktualizują dane zawarte w bazie.
W momencie rozpoczęcia pracy z systemem Taxi123, Twoja firma i Twoje taksówki widoczne będą w aplikacji Taxity. Użytkownicy aplikacji będą mogli zamówić kurs wybierając właśnie Twoją taksówkę. Wszystkie zlecenia złożone za pomocą aplikacji Taxity trafią bezpośrednio do Twojej korporacji – bezpłatnie.

Co to jest Taxity?
To bezpłatna aplikacja na smartfony, ułatwiająca swoim użytkownikom zamawianie taksówek. Działa na terenie całego kraju.
Na czym polega funkcja taksówki na mapie?
To jedna z wielu funkcji aplikacji Taxity. Użytkownik widzi na mapie, w swoim telefonie, wszystkie aktywne (czyli czekające na przyjęcie zlecenia) taksówki, które znajdują się w jego okolicy. Może wybrać najbliższą i zamówić kurs online, czyli bez wykonywania połączenia telefonicznego. Wystarczy, że wpisze w aplikacji adres, pod który ma podjechać wybrany przez niego kierowca.
Czy muszę płacić za otrzymywanie zleceń z Taxity?
Nie. Usługa ta jest bezpłatna dla użytkowników systemu Taxi123.

Współtwórz system Taxi123.

To Ty współdecydujesz jak wygląda system Taxi123. Zgłaszaj swoje uwagi i sugestie dotyczące działania systemu. Twórz własne funkcjonalności i przekazuj nam swoje pomysły. Chcemy aby był to system, który spełnia Twoje oczekiwania i rozwiązuje Twoje problemy.

Top